AZS Wrocław | NASI W FINAŁACH
20186
single,single-post,postid-20186,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

NASI W FINAŁACH

AWF Wrocław Tenis stołowy kobiet

20 mar NASI W FINAŁACH

W ostatni weekend we Katowicach odbyły się dwa półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w Badmintonie i Tenisie Stołowym. Półfinały były organizowane odpowiednio przez Klub Uczelniany AZS Uniwersytet Śląski i Klub Uczelniany AZS Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Do Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Badmintonie, który odbędzie się w Krakowie, 28-30.04.2017 awansował tylko zespół Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. AWF Wrocław w finale przegrał 4:0 z Uniwersytetem Opolskim.

Do Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie stołowym, który odbędzie się w Warszawie, 31.03-2.04.2017 awansowało aż cztery drużyny.
U kobiet: Uniwersytet Wrocławski, który finale uległ AJD Częstochowa 3:0 oraz Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, która w meczu o III miejsce pokonała PWSZ Nysa 3:0.
U mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył aktualny Mistrz AMP 2016 – PWSZ Wałbrzych, który w finale pokonał PWSZ Nysa 3:1. Drugim zespołem jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, który w spotkaniu o III miejsce pokonał UZ Zielona Góra 3:1.