TRZECI Z RZĘDU

Drużyna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Akademickiego Mistrza Polski w Tenisie Stołowym Mężczyzn. W meczu o I miejscu PWSZ Wałbrzych po pasjonującym spotkaniu pokonała ALK Warszawa 3:2. Złoty medal wywalczyli: Piotr Chodorski, Tomasz Durajczyk, Paweł Fertikowski, Robert Floras, Wojciech Niedźwiecki.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn odbywał się w Warszawie w terminie 31.03 – 02.04.2017 r.

Drugi zespół, który awansował do Finału AMP w turnieju męskim: Uniwersytet Ekonomiczny zajął VII miejsce.

U kobiet Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zajęła IV miejsce (w meczu o brązowy medal uległy ALK Warszawa 1:3), a Uniwersytet Wrocławski VII miejsce.