BLISKO 300 NA COOPERZE!

BLISKO 300 NA COOPERZE!

Dwieście siedemdziesiąt osób przebiegło dwanaście minut w kolejnej, tym razem jesiennej, edycji Testu Coopera Dla Wszystkich. Oprócz sprawdzenia swojej formy szkoła reprezentowana przez największą ilość uczestników zgarnęła bon o wartości 2000 zł na zakup sprzętu sportowego.

W sobotę 14 października pogoda była niezwykle łaskawa dla organizatorów, bo od rana uczestnikom testu towarzyszyła ciepła słoneczna jesień, która dosłownie kilka minut po zakończeniu wydarzenia zamieniła się w deszczowe ponure popołudnie. Z okna pogodowego skorzystało aż 270 biegaczy, którzy sprawdzili swoją formę. Kolejny raz uczestnicy pokazali, że wydarzenie jest dosłownie dla wszystkich, najmłodszy uczestnik miał zaledwie 3 lata, zaś najstarszy 64 lata.

Najdłuższy pokonany dystans to aż 3540 metrów, a łącznie uczestnicy pokonali ponad 580 kilometrów! W tle sprawdzenia swojej formy odbyła się również akcja „Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły”. Jednostka oświatowa, którą reprezentowało najwięcej uczestników otrzyma od Akademickiego Związku Sportowego bon na zakup sprzętu sportowego. Bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa nr 53 we Wrocławiu, którą reprezentowały 34 osoby.

W większości na twarzach uczestników mimo zmęczenia pojawił się uśmiech i zadowolenie z osiągniętego wyniku, a my trzymamy kciuki za wszystkich, którzy spróbują poprawić wyniki w kolejnej, letniej edycji Testu Coopera.

Galerię zdjęć z wydarzenia znajdziecie na facebooku AZS Wrocław, a komplet wyników na stronie Testu Coopera Dla Wszystkich. 

Wyniki akcji WYBIEGAJ SPRZĘT SPORTOWY DLA SWOJEJ SZKOŁY

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00