DLM – PO FUTSALU

DLM – PO FUTSALU

Zakończyliśmy rywalizację Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w Futsalu. W dyscyplinie tej rywalizowali zarówno mężczyźni jak i zespoły żeńskie. W turnieju pań rozegranym 12 grudnia 2014 na hali Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wzięły udział 4 reprezentacje uczelniane.

Po zakończeniu gier – każdy z każdym – na pierwszym miejscu w tabeli sklasyfikowano Państwową Wyższą Szkołę Zawodową z Wałbrzycha przed Uniwersytetem Wrocławskim oraz Akademią Wychowania Fizycznego. Tabelę zamknęła reprezentacja KPSW Jelenia Góra.
Tytuł króla strzelców zdobyła Anna Bocian – Uniwersytet Wrocławski – 6 bramek.

Liczniej obsadzone były rozgrywki mężczyzn. Tutaj o mistrzostwo ligi rywalizowało aż 15 reprezentacji uczelnianych. Rywalizacja ta okazała się bardzo zacięta Pierwsze trzy drużyny (UP Wrocław, AWF Wrocław, PWSZ Wałbrzych) zdobyły po tyle samo – 15 pkt.

O końcowej klasyfikacji zdecydowała mała tabela, czyli pod uwagę były brane mecze rozegrane pomiędzy tą trójką. Każda z drużyn zdobyła po 3 pkt i dlatego też różnica bramek miała wpływ na końcową klasyfikację. Różnica bramek UP Wrocław to +2, natomiast przy takiej samej różnicy -1 między AWF a PWSZ W o 2 miejscu zadecydowała jedna strzelona więcej bramka przez zawodników AWF-u.

Kompletne wyniki rywalizacji do pobrania ze strony: DLM futsalZapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku: galeria

Trzymamy kciuki za wszystkie zespoły, które uzyskały awans do eliminacji Akademickich Mistrzostw Polski.

futsal1

Foto: Tomasz Gas

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00