GRAMY W FINALE

Piłkarki AZS Wrocław bardzo pewnie wywalczyły prawo gry w finale mistrzostw Polski do lat dziewiętnastu. Akademiczki wygrały wszystkie trzy spotkania i zajęły pierwsze miejsce w turnieju półfinałowym. Akademiczki bardzo zasłużenie odniosły trzy zwycięstwa i z pierwszego miejsca awansowały do turnieju finałowego. Oprócz sukcesu drużynowego, były także wyróżnienia indywidualne. Aleksandra Brzezina została najbardziej wartościową bramkarką zawodów, natomiast Dominika Grabowska wywalczyła koronę królowej strzelczyń.

AZS WROCŁAW – OLIMPIA SZCZECIN 3:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Grabowska (8), 1:1 Ratajczak (28), 2:1 Dereń (32-karny), 3:1 Grabowska (59).

AZS: Brzezina – Michalczyk, Ostrowska, A. Kaczorowska, Korda, Hnatów, Dereń, Grabowska, Bober, Lewandowska, Jasięga (50 Sroka).

AZS WROCŁAW – SZTORM GDYNIA 3:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Lewandowska (22), 2:0 Dereń (26), 3:0 Hnatów (29).

AZS: Brzezina (50 Pawlos) – Michalczyk (46 Lenart), Grec, Hnatów (50 Łukasik), A. Kaczorowska, Ostrowska (40 Sroka), Dereń (50 Turkiewicz), Grabowska (35 Bober), Lewandowska (35 Jasięga), Olszewska, Korda.

AZS WROCŁAW – STILON GORZÓW WLKP. 2:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Olszewska (5), 2:0 Olszewska (7).

AZS: Brzezina (31 Pawlos) – Korda, Michalczyk, Grec, A. Kaczorowska, Ostrowska (31 Lenart), Hnatów (31 Łukasik), Olszewska, Jasięga, Bober (53 Turkiewicz), Lewandowska (31 Sroka).