Karatecy rywalizowali na Uniwersytecie Przyrodniczym

Karatecy rywalizowali na Uniwersytecie Przyrodniczym

We wtorek 29 stycznia na Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego odbył się pierwszy rzut Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w Karate. W zawodach udział wzięło 30 zawodników i zawodniczek z sześciu wrocławskich Uczelni, którzy rywalizowali w ośmiu konkurencjach. 

Rywalizację zdominował zespół Uniwersytetu Przyrodniczego, gospodarz zawodów, a zawodnicy trenera Andrzeja Zarzyckiego i Igi Butrym wygrali aż pięć konkurencji. W kata indywidualnym najlepsi byli Hanna Pęciak (9-8 KYU) i Kamila Bracikowska (7 KYU- DAN) oraz Szymon Łuczak (9-8 KYU) , a w kumite indywidualnym Coral Herrador (kobiety – 61 kg), Iga Butrym (kobiety -68 kg).

W Kata indywidualnym mężczyzn (3 KYU- DAN) najlepszy był Aleksander Adamów z Akademii Wychowania Fizycznego, a w kumite indywidualnym mężczyzn Jonatan Kujawa z Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej (-67kg) oraz Michał Bąbos z Akademii Wychowania Fizycznego (-84kg).

Klasyfikację drużynową wygrał zespół Uniwersytetu Przyrodniczego, przed Akademią Wychowania Fizycznego i Politechniką Wrocławską.

Okazja do kolejnej rywalizacji karateków już w kolejnym semestrze, a w maju Uniwersytet Przyrodniczy będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w Karate. 

Wyniki

Galeria

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00