LISTOPADOWA RYWALIZACJA w DLM!

LISTOPADOWA RYWALIZACJA w DLM!

Na wszystkich wrocławskich Uczelniach rok akademicki ruszył już pełną parą, a to najlepszy czas żeby rozpocząć rywalizację w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej! W listopadzie rusza większość dyscyplin, zarówno tych zespołowych jak i indywidualnych. 

Od początku listopada rozpoczynają się zmagania gier zespołowych, koszykówki oraz piłki siatkowej. Mecze odbywają się systemem ligowym na obiektach zgłoszonych Uczelni, a dokładny terminarz rozgrywek znajdziecie na stronie ligi https://azs.wroclaw.pl/liga-miedzyuczelniana/

Już 9 listopada na hali Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbędzie się 1 edycja zmagań w ergometrze wioślarskim, a klika dni później 13 listopada rywalizację rozpoczną pływacy. Kolejny weekend należeć będzie do tenisistów, bo w sobotę i niedzielę, 17-18 listopada, toczyć się będzie rywalizacja na kortach ziemnych, a w niedzielę na Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego odbędzie się pierwsza edycja DLM w tenisie stołowym.

W piątek 24 listopada podczas Biegu Podchorążego odbędzie się rywalizacja w biegach przełajowych na trasach biegowych Akademii Wojsk Lądowych. Sobota i niedziela należeć będzie do futsalowców bo w sobotę i niedzielę obejrzymy rywalizację I ligi futsalu mężczyzn, a w niedzielę rywalizować będą Panie. Oba turnieje odbędą się na Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Listopadową rywalizację zakończą zawodnicy unihokeja, którzy 30 listopada rozegrają pierwszy z czterech zaplanowanych turniejów na Hali Sportowej Politechniki Wrocławskiej.

W grudniu do rywalizacji dołączą również badmintoniści oraz ekstraligowi futsaliści. Więcej informacji znajdziecie w komunikatach na stronie ligi DLM oraz relacjach na naszym facebookowym profilu.

 

 

 

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00