LISTOPADOWA RYWALIZACJA w DLM!

30 Paź LISTOPADOWA RYWALIZACJA w DLM!

Na wszystkich wrocławskich Uczelniach rok akademicki ruszył już pełną parą, a to najlepszy czas żeby rozpocząć rywalizację w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej! W listopadzie rusza większość dyscyplin, zarówno tych zespołowych jak i indywidualnych. 

Od początku listopada rozpoczynają się zmagania gier zespołowych, koszykówki oraz piłki siatkowej. Mecze odbywają się systemem ligowym na obiektach zgłoszonych Uczelni, a dokładny terminarz rozgrywek znajdziecie na stronie ligi https://azs.wroclaw.pl/liga-miedzyuczelniana/

Już 9 listopada na hali Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbędzie się 1 edycja zmagań w ergometrze wioślarskim, a klika dni później 13 listopada rywalizację rozpoczną pływacy. Kolejny weekend należeć będzie do tenisistów, bo w sobotę i niedzielę, 17-18 listopada, toczyć się będzie rywalizacja na kortach ziemnych, a w niedzielę na Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego odbędzie się pierwsza edycja DLM w tenisie stołowym.

W piątek 24 listopada podczas Biegu Podchorążego odbędzie się rywalizacja w biegach przełajowych na trasach biegowych Akademii Wojsk Lądowych. Sobota i niedziela należeć będzie do futsalowców bo w sobotę i niedzielę obejrzymy rywalizację I ligi futsalu mężczyzn, a w niedzielę rywalizować będą Panie. Oba turnieje odbędą się na Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Listopadową rywalizację zakończą zawodnicy unihokeja, którzy 30 listopada rozegrają pierwszy z czterech zaplanowanych turniejów na Hali Sportowej Politechniki Wrocławskiej.

W grudniu do rywalizacji dołączą również badmintoniści oraz ekstraligowi futsaliści. Więcej informacji znajdziecie w komunikatach na stronie ligi DLM oraz relacjach na naszym facebookowym profilu.