MARCOWA RYWALIZACJA W DLM

26 Lut MARCOWA RYWALIZACJA W DLM

Po przerwie międzysemestralnej wracamy do rywalizacji w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej! 

Rywalizację rozpoczną tenisiści stołowi, którzy 3 marca spotkają się na II-gim rzucie DLM, który odbędzie się na Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego. Więcej informacji o zawodach uzyskać możecie tutaj.  W pierwszym tygodniu marca odbędą sie również zawody DLM w Brydżu Sportowym i Szachach, odpowiednio 4 i 5 marca na Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Marzec będzie również miesiącem, w którym poznamy zwycięzców rywalizacji we Wspinaczce Sportowej. Na ściance wspinaczkowej Zerwa odbędą się konkurencje ‚na trudność’ (10.03)  i ‚na czas’ (31.03), a rywalizacja w bulderingu, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się na ściance wspinaczkowej Groto (16.03). Informacje o rywalizacji we wspinaczce sportowej uzyskać możecie tutaj.

W drugiej połowie miesiąca rozpoczną się również zmagania piłkarzy nożnych, a areną zmagań będzie boisko AZS Wrocław przy ul. Mianowskiego 2B.

Marzec zakończą II-gie rzuty zawodów w pływaniu i ergometrze wioślarskim, które odbędą się na obiektach Uniwersytetu Przyrodniczego odpowiednio 26 i 27 marca.

W decydującą fazę wchodzą również rozgrywki w koszykówce oraz piłce siatkowej. Wszystkie wyniki i wydarzenia śledzić można na stronie Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej i naszym faceebokowym profilu.

Trzymamy kciuki za wszystkich sportowców i zapraszamy do kibicowania!

Terminarz:

03.03 DLM Tenis Stołowy

04.03 DLM Brydż

05.03 DLM Szachy

10.03 DLM Wspinaczka Sportowa- na trudność

16.03 DLM Wspinaczka Sportowa- bouldering

26.03 DLM Pływanie

27.03 DLM Ergometr Wioślarski

31.03 DLM Wspinaczka Sportowa- na czas