PIERWSZE ROZSTRZYGNIĘCIA

22 Lis PIERWSZE ROZSTRZYGNIĘCIA

Za nami pierwsze zawody Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w dyscyplinach indywidualnych: biegi przełajowe, pływanie, tenis i tenis stołowy. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim startującym w rozgrywkach Akademickiego Związku Sportowego. Zachęcamy do kolejnych startów.

DLM Pływanie – Wrocław, 16.11.2016 r.:

  • 100 m stylem dowolnym kobiet – Agnieszka Gajdowska  – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 100 m stylem dowolnym mężczyzn – Maciej Jura – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław
  • 100 m stylem klasycznym kobiet – Zuzanna Kit – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 100 m stylem klasycznym mężczyzn – Bartłomiej Żukowski – Wyższa Szkoła Prawa Wrocław
  • 50 m stylem motylkowym kobiet – Agata Szmagalska – Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław
  • 50 m stylem motylkowym mężczyzn  –  Łukasz Chowaniec – Politechnika Wrocławska
  • 50 m stylem grzbietowym kobiet – Katrina Maiewska – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław
  • 100 m stylem grzbietowym mężczyzn – Mateusz Marciów – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 100 m stylem zmiennym kobiet – Zuzanna Kit – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 100 m stylem zmiennym mężczyzn – Mieszko Palmi – Kukiełko – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 4 x 50 m stylem dowolnym kobiet – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 4 x 50 m stylem dowolnym mężczyzn – Politechnika Wrocławska
  • 4 x 50 m stylem zmiennym kobiet – Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław
  • 4 x 50 m stylem zmiennym mężczyzn – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 4 x 50 m stylem dowolnym mieszane – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław

 

DLM Tenis kobiet – Wrocław, 20.11.2016 r.:

  • 1.Katarzyna Wysoczańska – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 2.Natalia Lewińska – Politechnika Wrocławska
  • 3.Anna Wyparło – Uniwersytet Wrocławski
  • 3. Dominika Urbaniak – Uniwersytet Wrocławski

 

DLM Tenis mężczyzn – Wrocław, 19.11.2016 r.:

  • 1.Oskar Michałek – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 2.Tomasz Waśkiel – Uniwersytet Wrocławski
  • 3.Michał Dmochowski – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław
  • 3.Leszek Królak – Politechnika Wrocławska

 

DLM Tenis stołowy kobiet – Wrocław, 20.11.2016 r.:

  • 1. Katarzyna Osińska – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 2. Sandra Wabik – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 3. Paulina Nowacka – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

 

DLM Tenis stołowy mężczyzn – Wrocław, 20.11.2016 r.:

  • 1. Maciej Łuczyk – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław
  • 2. Wojciech Niedźwiedzki – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
  • 3. Mateusz Moczko – Politechnika Wrocławska

 

DLM Biegi przełajowe – Bieg Podchorążego, Wrocław 19.11.2016 r.:

Kobiety:

  • 1. Emilia Rogoza – Uniwersytet Wrocławski
  • 2. Dominika Wylężoł – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 3. Berenika Styczeń – Uniwersytet Medyczny Wrocław

 

Mężczyźni:

  • 1. Dominik Samotij – Uniwersytet Medyczny Wrocław
  • 2. Łukasz Karkoszka – Uniwersytet Wrocławski
  • 3. Łukasz Markowicz – Uniwersytet Wrocławski