PIERWSZE ROZSTRZYGNIĘCIA

PIERWSZE ROZSTRZYGNIĘCIA

Za nami pierwsze zawody Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w dyscyplinach indywidualnych: biegi przełajowe, pływanie, tenis i tenis stołowy. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim startującym w rozgrywkach Akademickiego Związku Sportowego. Zachęcamy do kolejnych startów.

DLM Pływanie – Wrocław, 16.11.2016 r.:

  • 100 m stylem dowolnym kobiet – Agnieszka Gajdowska  – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 100 m stylem dowolnym mężczyzn – Maciej Jura – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław
  • 100 m stylem klasycznym kobiet – Zuzanna Kit – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 100 m stylem klasycznym mężczyzn – Bartłomiej Żukowski – Wyższa Szkoła Prawa Wrocław
  • 50 m stylem motylkowym kobiet – Agata Szmagalska – Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław
  • 50 m stylem motylkowym mężczyzn  –  Łukasz Chowaniec – Politechnika Wrocławska
  • 50 m stylem grzbietowym kobiet – Katrina Maiewska – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław
  • 100 m stylem grzbietowym mężczyzn – Mateusz Marciów – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 100 m stylem zmiennym kobiet – Zuzanna Kit – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 100 m stylem zmiennym mężczyzn – Mieszko Palmi – Kukiełko – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 4 x 50 m stylem dowolnym kobiet – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 4 x 50 m stylem dowolnym mężczyzn – Politechnika Wrocławska
  • 4 x 50 m stylem zmiennym kobiet – Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław
  • 4 x 50 m stylem zmiennym mężczyzn – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 4 x 50 m stylem dowolnym mieszane – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław

 

DLM Tenis kobiet – Wrocław, 20.11.2016 r.:

  • 1.Katarzyna Wysoczańska – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 2.Natalia Lewińska – Politechnika Wrocławska
  • 3.Anna Wyparło – Uniwersytet Wrocławski
  • 3. Dominika Urbaniak – Uniwersytet Wrocławski

 

DLM Tenis mężczyzn – Wrocław, 19.11.2016 r.:

  • 1.Oskar Michałek – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 2.Tomasz Waśkiel – Uniwersytet Wrocławski
  • 3.Michał Dmochowski – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław
  • 3.Leszek Królak – Politechnika Wrocławska

 

DLM Tenis stołowy kobiet – Wrocław, 20.11.2016 r.:

  • 1. Katarzyna Osińska – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 2. Sandra Wabik – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 3. Paulina Nowacka – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

 

DLM Tenis stołowy mężczyzn – Wrocław, 20.11.2016 r.:

  • 1. Maciej Łuczyk – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław
  • 2. Wojciech Niedźwiedzki – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
  • 3. Mateusz Moczko – Politechnika Wrocławska

 

DLM Biegi przełajowe – Bieg Podchorążego, Wrocław 19.11.2016 r.:

Kobiety:

  • 1. Emilia Rogoza – Uniwersytet Wrocławski
  • 2. Dominika Wylężoł – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • 3. Berenika Styczeń – Uniwersytet Medyczny Wrocław

 

Mężczyźni:

  • 1. Dominik Samotij – Uniwersytet Medyczny Wrocław
  • 2. Łukasz Karkoszka – Uniwersytet Wrocławski
  • 3. Łukasz Markowicz – Uniwersytet Wrocławski
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00