SREBRNY WAŁBRZYCH, PRZYRODNICZY W DZIESIĄTCE

24 Lut SREBRNY WAŁBRZYCH, PRZYRODNICZY W DZIESIĄTCE

Futsalistki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu wracają z Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet ze srebrnym medalem! 

W dniach 20-23 lutego w Poznaniu odbyły się fianłowe turnieje AMP w futsalu kobiet i mężczyzn. Wielki sukces odniosła drużyna PWS Wałbrzych prowadzona przez trenerów Kamila Jasińskiego i Rafała Wodzyńskiego. Wałbrzyszanki jak burza przeszły przez cały turniej, a jedynie w finale po bardzo zaciętym meczu musiały uznać wyższość Uniwersytetu Jagiellońskiego z Krakowa. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju również pojechał do Wałbrzycha, a otrzymała go Klaudia Fabova!

Na miejscach 13-16 sklasyfikowana została ekipa Politechniki Wrocławskiej, która trafiła do bardzo wymagającej grupy eliminacyjnej.

W turnieju mężczyzn na 10 miejscu sklasyfikowany został zespół Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który w turnieju odniósł 2 zwycięstwa i 3 porażki. Cieszy przede wszystkim powrót do elity i mamy nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy na finałowych zawodach jeszcze więcej dolnośląskich zespołów!