SREBRNY WAŁBRZYCH, PRZYRODNICZY W DZIESIĄTCE

SREBRNY WAŁBRZYCH, PRZYRODNICZY W DZIESIĄTCE

Futsalistki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu wracają z Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet ze srebrnym medalem! 

W dniach 20-23 lutego w Poznaniu odbyły się fianłowe turnieje AMP w futsalu kobiet i mężczyzn. Wielki sukces odniosła drużyna PWS Wałbrzych prowadzona przez trenerów Kamila Jasińskiego i Rafała Wodzyńskiego. Wałbrzyszanki jak burza przeszły przez cały turniej, a jedynie w finale po bardzo zaciętym meczu musiały uznać wyższość Uniwersytetu Jagiellońskiego z Krakowa. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju również pojechał do Wałbrzycha, a otrzymała go Klaudia Fabova!

Na miejscach 13-16 sklasyfikowana została ekipa Politechniki Wrocławskiej, która trafiła do bardzo wymagającej grupy eliminacyjnej.

W turnieju mężczyzn na 10 miejscu sklasyfikowany został zespół Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który w turnieju odniósł 2 zwycięstwa i 3 porażki. Cieszy przede wszystkim powrót do elity i mamy nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy na finałowych zawodach jeszcze więcej dolnośląskich zespołów!

   

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00