WIOSENNA EDYCJA TESTU COOPERA DLA WSZYSTKICH W NOWEJ LOKALIZACJI- 01/06/2025

WIOSENNA EDYCJA TESTU COOPERA DLA WSZYSTKICH W NOWEJ LOKALIZACJI- 01/06/2025

W niedzielę 1 czerwca zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji Test Coopera Dla Wszystkich. W wiosennej edycji będziemy sprawdzać poziom naszej kondycji w znanym 12-minutowym teście biegowym, a już po raz trzeci przy tej okazji będzie można dosłownie wybiegać sprzęt sportowy dla swojej szkoły/ uczelni! Tym razem test odbędzie się w nowej lokalizacji, na bieżni lekkoatletycznej AWF Wrocław przy ul. Witelona.

Jednostka oświatowa, z której najwięcej uczestników weźmie udział i ukończy Test Coopera otrzyma do wykorzystania bon o wartości 2000 zł na zakup wybranego sprzętu sportowego (z wyłączeniem sprzętu osobistego). Wejście na stadion możliwe od ul. Witelona oraz furtkami od strony Parku Szczytnickiego i ul. Mickiewicza.

Udział w akcji jest bezpłatny. Każdy uczestnik ma możliwość sprawdzenia swojej kondycji fizycznej oraz otrzyma numer startowy, certyfikat potwierdzający przebiegnięty dystans.

Aby wziąć udział w TEŚCIE COOPERA należy zarejestrować się przez formularz zgłoszeniowy oraz zgłosić się do biura Testu Coopera, które działać będzie w miejscu wydarzenia w godzinach 8:30- 12:30

  • serie startują co 20 minut, pierwsza o godzinie 9:00,
  • w pojedynczej serii może wystartować maksymalnie 40 osób.
  • należy pamiętać, że grupa musi stawić się najpóźniej 30 minut przed wyznaczoną godziną startu.
  • każda osoba niepełnoletnia, aby wziąć udział w TEŚCIE musi przynieść ze sobą pozwolenie od rodzica lub prawnego opiekuna (załącznik w pliku).

Początek akcji w sobotę o godzinie 9:00 na bieżni LA przy ul. Witelona. Startujemy seriami co 20 minut i żeby potwierdzić swoją rezerwację należy przyjść najpóźniej 30 minut przed godziną, na którą zrobiono zgłoszenie. Przykładowo testy startują o 9:00, 9:20 i 9:40 stąd też, jeżeli zapiszą się Państwo na przedział czasowy 09:00 – 10:00, a chcą Państwo wystartować o 09:40 wystarczy przyjść o godzinie 09:00- 09:10.

Test Coopera to prosta i popularna próba wytrzymałościowa opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera na potrzeby armii USA w 1968 roku, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Obecnie jest szeroko stosowany do badania sprawności fizycznej.

Więcej szczegółów na stronie https://testcoopera.pl/wroclaw/

Regulamin akcji WYBIEGAJ SPRZĘT SPORTOWY DLA SWOJEJ SZKOŁY

Zgoda rodzica na udział w Teście Coopera

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00