AWF NAJLEPSZY NA ZIELONYM BOISKU

AWF NAJLEPSZY NA ZIELONYM BOISKU

Po dłuższej przerwie wróciły rozgrywki Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej, a rywalizację w maju zainaugurował turniej DLM w piłce nożnej.

W upalny poniedziałek na sztucznej murawie Akademii Wychowania Fizycznego do rywalizacji stanęły cztery zespoły. Już w pierwszym meczu doszło do sporej niespodzianki, gdyż faworyzowany zespół AWF Wrocław uległ Akademii Wojsk Lądowych 0:2. Jak się okazało były to tylko złe dobrego początki, bo w późniejszych spotkaniach gospodarze pewnie wygrali z Politechniką Wrocławską 3:0 oraz Uniwersytetem Przyrodniczym 3:1.

Z kolei odwrotną tendencję zanotowali zawodnicy AWL, którzy po zwycięstwie na inaugurację przegrali z Uniwersytetem Przyrodniczym 0:2 i Politechniką 1:3. W meczu między UPWr a Politechniką, górą byli reprezentanci Uniwersytetu Przyrodniczego, wygrywając 1:0, choć na kilka minut przed końcem spotkania do wyrównania doprowadzić mogła Politechnika, ale strzał z rzutu karnego minimalnie minął światło bramki.

Ostatecznie w turnieju najlepsi okazali się reprezentanci Akademii Wychowania Fizycznego, wyprzedzając kolejno Uniwersytet Przyrodniczy, Politechnikę Wrocławską i Akademię Wojsk Lądowych.

msc. zespół mecze pkt bramki strzelone bramki stracone
1. Akademia Wychowania Fizycznego 3 6 6 3
2. Uniwersytet Przyrodniczy 3 6 5 5
3. Politechnika Wrocławska 3 3 3 5
4. Akademia Wojsk Lądowych 3 3 4 6

Gratulujemy i mamy nadzieję, że rozgrywki Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej nabiorą rozpędu!

Galeria

Wyniki

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00