PRZYGODA Z TATĄ NA MEDAL!

PRZYGODA Z TATĄ NA MEDAL!

Ojcowie spisali się na medal i w słoneczne niedzielne przedpołudnie licznie stawili się wraz ze swoimi rodzinami na starcie gry miejskiej 'Przygoda z Tatą’. Rywalizacja zdecydowanie zeszła na drugi plan, najważniejsza była zabawa, w której udział wzięło ponad 80 rodzin. 

Zabawa została zorganizowana przez Akademicki Związek Sportowy w 7 miastach, a we Wrocławiu rodziny wyruszyły na trasę gry miejskiej pokonując cały Park Biskupiński, a rozpoczynając i kończąc przygodę na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Chełmońskiego. Na uczestników czekało do pokonania 10 stacji, wśród których były zadania takie jak krzyżówka wiedzy o Wrocławiu, gra w golfa,  wspólne wiosłowanie na ergometrze, rodzinna sztafeta, tor przeszkód, budowanie zamku z kartonów, rzut piłką lekarską, konkurencja celnościowa oraz gra niespodzianka i zadanie polegające na ułożeniu wierszyka z podanymi hasłami. Trzeba było wykazać się więc nie tylko sprawnością fizyczną, ale również intelektualną. Na twarzach uczestników najwyraźniej było widać wczoraj uśmiechy, a wszystkie rodziny ukończyły zabawę otrzymując medal i pamiątkową koszulkę wydarzenia!

Po ukończeniu gry na rodziny czekała moc atrakcji, a w programie były między innym fotobudka, bańki mydlane, malowanie twarzy, występy szczudlarza oraz występ taneczny zespołu Jedliniok.

Zabawę zakończyło podsumowanie, nagrodzenie rodzin, które najszybciej pokonały trasę oraz emocjonujące losowanie głównej nagrody, czyli dwóch weekendowych wyjazdów do ośrodka AZS Wilkasy na Mazurach, spośród wszystkich rodzin, które wzięły udział w zabawie.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, a realizacją zadania we Wrocławiu zajął się AZS Wrocław. Impreza zorganizowana została na zlecenie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

fot. Przemysław Kądziołka

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00