SZACHY i BRYDŻ w DLM

SZACHY i BRYDŻ w DLM

W miniony poniedziałek i wtorek na sali konferencyjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbywały się zawody Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w brydżu sportowych i szachach. 

W turnieju Brydżowym najlepsza okazała się mieszana para z Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki Wrocławskiej- Elżbieta Gołdyn i Konrad Krystecki.  Drugie i trzecie miejsce przypadło parom z Politechniki, kolejno Arkadiuszowi Poziemskiemu i Ryszardowi Rosikiewiczowi oraz Mateuszowi Strzelczykowi i Joannie Kokot. Drużynową rywalizację wygrała Politechnika Wrocławska przed Uniwersytetem Wrocławski i Wyższą Szkoła Bankową. Zawodnicy przygotowują się do Akademickich Mistrzostw Polski, które już za tydzień odbędą się we Wrocławiu, a ich organizatorem jest Dolnośląska Organizacja Środowiskowa AZS Wrocław. 

W szachowej rywalizacji najlepszy był Filip Cukrowski z Politechniki Wrocławskiej, przed Marią Leks z Uniwersytetu Przyrodniczego i Krzysztofem Kanickim z Uniwersytetu Wrocławskiego. W rywalizacji drużynowej pierwsza Politechnika, przed Uniwersytetem Przyrodniczym i Uniwersytetem Wrocławskim.

Wyniki brydż

Wyniki szachy

Galeria

 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00