SZACHY i BRYDŻ w DLM

SZACHY i BRYDŻ w DLM

W miniony poniedziałek i wtorek na sali konferencyjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbywały się zawody Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w brydżu sportowych i szachach. 

W turnieju Brydżowym najlepsza okazała się mieszana para z Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki Wrocławskiej- Elżbieta Gołdyn i Konrad Krystecki.  Drugie i trzecie miejsce przypadło parom z Politechniki, kolejno Arkadiuszowi Poziemskiemu i Ryszardowi Rosikiewiczowi oraz Mateuszowi Strzelczykowi i Joannie Kokot. Drużynową rywalizację wygrała Politechnika Wrocławska przed Uniwersytetem Wrocławski i Wyższą Szkoła Bankową. Zawodnicy przygotowują się do Akademickich Mistrzostw Polski, które już za tydzień odbędą się we Wrocławiu, a ich organizatorem jest Dolnośląska Organizacja Środowiskowa AZS Wrocław. 

W szachowej rywalizacji najlepszy był Filip Cukrowski z Politechniki Wrocławskiej, przed Marią Leks z Uniwersytetu Przyrodniczego i Krzysztofem Kanickim z Uniwersytetu Wrocławskiego. W rywalizacji drużynowej pierwsza Politechnika, przed Uniwersytetem Przyrodniczym i Uniwersytetem Wrocławskim.

Wyniki brydż

Wyniki szachy

Galeria

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00