TENIS STOŁOWY DLA AWF I UWR

TENIS STOŁOWY DLA AWF I UWR

Tenisistki stołowe Akademii Wychowania Fizycznego i tenisiści Uniwersytetu Wrocławskiego wygrywają klasyfikację generalną Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej!

W niedzielę 3 marca na Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego odbył się II rzut Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej. Rywalizację wśród kobiet zdominowały zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego, które zajęły całe podium i ostatecznie minimalnie, bo o 2 punkty przed Uniwersytetem Wrocławskim, zwyciężyły również klasyfikację generalną zawodów. Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła Katarzyna Osińska, przed Andżeliką Maciąg i Aleksandrą Simą. W klasyfikacji generalnej I miejsce dla Andżeliki Maciąg (AWF), która wyprzedziła Agnieszkę Marchewską z Wyższej Szkoły Handlowej i Natalię Kasperowicz z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Również w turnieju mężczyzn zwycięstwo zgarnął reprezentant Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Cezary Czaja, który wyprzedził Pawła Borszowskiego z Uniwersytetu Wrocławskiego i Adama Kardysia Uniwersytetu Medycznego. W obu turniejach równiejszą formę zaprezentowali zawodnicy Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy wyprzedzili drużynę Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Wychowania Fizycznego.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom na zbliżających się Akademickich Mistrzostwach Polski- półfinał D, które w dniach 15-17.30 odbędą się w Nysie.

Wyniki

Galeria zdjęć

0 1

 

 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00