TENIS STOŁOWY DLA AWF I UWR

TENIS STOŁOWY DLA AWF I UWR

Tenisistki stołowe Akademii Wychowania Fizycznego i tenisiści Uniwersytetu Wrocławskiego wygrywają klasyfikację generalną Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej!

W niedzielę 3 marca na Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego odbył się II rzut Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej. Rywalizację wśród kobiet zdominowały zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego, które zajęły całe podium i ostatecznie minimalnie, bo o 2 punkty przed Uniwersytetem Wrocławskim, zwyciężyły również klasyfikację generalną zawodów. Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła Katarzyna Osińska, przed Andżeliką Maciąg i Aleksandrą Simą. W klasyfikacji generalnej I miejsce dla Andżeliki Maciąg (AWF), która wyprzedziła Agnieszkę Marchewską z Wyższej Szkoły Handlowej i Natalię Kasperowicz z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Również w turnieju mężczyzn zwycięstwo zgarnął reprezentant Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Cezary Czaja, który wyprzedził Pawła Borszowskiego z Uniwersytetu Wrocławskiego i Adama Kardysia Uniwersytetu Medycznego. W obu turniejach równiejszą formę zaprezentowali zawodnicy Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy wyprzedzili drużynę Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Wychowania Fizycznego.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom na zbliżających się Akademickich Mistrzostwach Polski- półfinał D, które w dniach 15-17.30 odbędą się w Nysie.

Wyniki

Galeria zdjęć

0 1

 

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00