SZKOLENIE ŚRODOWISKOWE- PRZYJEDŹ I ZOSTAŃ LIDEREM

SZKOLENIE ŚRODOWISKOWE- PRZYJEDŹ I ZOSTAŃ LIDEREM

Trzy dni spotkań, wymiany doświadczeń, dawki nowej wiedzy i integracji- to wszystko czeka na szkoleniu środowiska AZS Wrocław, które w dniach 20-22 października odbędzie się w Zieleńcu. 

Początek roku akademickiego to najlepszy czas żeby zadbać o własny rozwój i rozwój Klubów Uczelnianych AZS na Dolnym Śląsku. Na szkolenie zapraszamy zarówno młodych i rozpoczynających swoją przygodę w AZS działaczy, jaki i tych doświadczonych z wieloletnim stażem.

W programie szkolenia między innymi podstawy organizacji wydarzeń sportowych, AZS w strukturach międzynarodowych, programy AZS i zasady ich organizacji oraz rozliczenia, rozwój działalności w Klubach Uczelnianych AZS oraz szkolenie z kompetencji miękkich. Oczywiście znajdzie się czas na integrację w postaci ogniska, gier sportowych i wyjścia w góry.

Szkolenie odbędzie się w ośrodku AZS w Zieleńcu, a udział jest bezpłatny dla trzech członków z każdego klubu (uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu). W przypadku większej ilości zgłoszeń z jednego klubu prosimy o kontakt z organizatorami (wroclaw@azs.pl). Zgłoszenia przyjmowane są do 13 października do godziny 12:00 poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

ZGŁOSZENIA

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00