BIEGACZE ROZPOCZĘLI SEZON w DLM

Ponad 50 zawodników wystartowało dziś w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej, która odbyła się w ramach 48 biegu o Pucha Podchorążego Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Pogoda dopisał i w piękny słoneczny dzień zawodnicy wyruszyli na 5-kilometrową trasę wokół kampusu Akademii Wojsk Lądowych. Najszybszy wśród mężczyzn był Mateusz Semper z Politechniki Wrocławskiej, który z czasem 14:43 zdecydowanie wygrał klasyfikację DLM, a także klasyfikację generalną Biegu Podchorążego. Na drugiej pozycji rywalizację ukończył Filip Popla z AWFu, który z czasem 15:05 wyprzedził trzeciego Konrada Chrostowskiego z Politechniki (15:13). W klasyfikacji drużynowej mężczyzn zdecydowanie wygrała Politechnika, przed AWFem i Uniwersytetem Ekonomicznym.

W klasyfikacji kobiet najszybsza była Małgorzata Zieleń z Politechniki, która z czasem 17:14 wyraźnie wyprzedziła Agnieszkę Gieruń z AWFu (18:38) i Ilonę Grygiel z Uniwersytetu Wrocławskiego (19:09).  W rywalizacji drużynowej pierwsze miejsce zajęły biegaczki Uniwersytetu Wrocławskiego przed AWFem i trzecią Politechniką Wrocławską!

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom biegu!