Ekstraliga Futsalu dla AWFu Wrocław

Ekstraliga Futsalu dla AWFu Wrocław

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przed Uniwersytetem Przyrodniczym i Uniwersytetem Wrocławskim. Tak wygląda podium po ostatniej kolejce futsalowych zmagań w Ekstralidze mężczyzn.

Pewne zwycięstwo w rozgrywkach odniósł zespół ze 'słonecznej; Uczelni, który wygrał wszystkie spotkania, a w bezpośrednim meczu o pierwszą lokatę z Uniwersytetem Przyrodniczym zwyciężył 4:2.Z jedenastoma trafieniami Królem strzelców turnieju został również zawodnik AWF Wrocław, Adam Bońkowski.

Srebrny Uniwersytet Przyrodniczy punkty stracił  tylko ze zwycięzcą turnieju odnosząc 4 zwycięstwa (12 pkt). Miejsce na najniższym stopniu podium wywalczyli zawodnicy Uniwersytetu Wrocławskiego z dorobkiem 5 punktów, 1 wygranej, 2 remisów i 2 porażek, a czwarty Uniwersytet Ekonomiczny wyprzedzili jedynie lepszym stosunkiem bramek.

Już pod koniec stycznia pięć najlepszych zespołów z ligi będzie miało prawo startu w połfinale D Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w Katowicach.

Partnerem rozgrywek i sponsorem piłek meczowych była firma PENALTY, która ufundowała również nagrody dla najlepszego strzelca turnieju!

Wyniki i tabela

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00