Ekstraliga Futsalu dla AWFu Wrocław

Ekstraliga Futsalu dla AWFu Wrocław

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przed Uniwersytetem Przyrodniczym i Uniwersytetem Wrocławskim. Tak wygląda podium po ostatniej kolejce futsalowych zmagań w Ekstralidze mężczyzn.

Pewne zwycięstwo w rozgrywkach odniósł zespół ze 'słonecznej; Uczelni, który wygrał wszystkie spotkania, a w bezpośrednim meczu o pierwszą lokatę z Uniwersytetem Przyrodniczym zwyciężył 4:2.Z jedenastoma trafieniami Królem strzelców turnieju został również zawodnik AWF Wrocław, Adam Bońkowski.

Srebrny Uniwersytet Przyrodniczy punkty stracił  tylko ze zwycięzcą turnieju odnosząc 4 zwycięstwa (12 pkt). Miejsce na najniższym stopniu podium wywalczyli zawodnicy Uniwersytetu Wrocławskiego z dorobkiem 5 punktów, 1 wygranej, 2 remisów i 2 porażek, a czwarty Uniwersytet Ekonomiczny wyprzedzili jedynie lepszym stosunkiem bramek.

Już pod koniec stycznia pięć najlepszych zespołów z ligi będzie miało prawo startu w połfinale D Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w Katowicach.

Partnerem rozgrywek i sponsorem piłek meczowych była firma PENALTY, która ufundowała również nagrody dla najlepszego strzelca turnieju!

Wyniki i tabela

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00