FUTSAL KOBIET DLA POLITECHNIKI

FUTSAL KOBIET DLA POLITECHNIKI

Pięć wrocławskich uczelnia wzięło udział w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w futsalu kobiet, które w ostatnią niedzielę listopada odbyły się w Hali Sportowej przy ul. Chełmońskiego 43.

Rozgrywki zdominowała Politechnika Wrocławska, która z kompletem czterech zwycięstw pewnie tryumfowała w końcowej tabeli turnieju. Dwanaście punktów podopiecznych trenera Jerzego Śliwińskiego robią wrażenie, ale zwycięstwa nie przyszły łatwo, zwłaszcza spotkania z akademiczkami z Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Wychowania Fizycznego. W obu spotkania PWr wygrała w stosunku 2:1 i za każdym razem musiała odrabiać straty.

W walce o drugie miejsce w tabeli do końca liczyły się zespoły Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Wojsk Lądowych. Minimalne Zwycięstwo 1:0 Uniwersytetu z AWFem i remis z Akademią Wojsk Lądowych dał podopiecznym Pawła Woźniaka drugie miejsce w turnieju. Na najniższym stopniu podium zespół wrocławskiego AWFu, który w bezpośrednim meczu z AWL pewnie wygrał 4:0. Brawa również dla zawodniczek Uniwersytetu Medycznego, ktore po kilku latach przerwy wróciły do rozgrywek.

Komplet wyników

Galeria

12 grudnia rozgrywki DLM w futsalu mężczyzn rozpoczną mężczyźni.

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00