FUTSAL KOBIET DLA POLITECHNIKI

FUTSAL KOBIET DLA POLITECHNIKI

Pięć wrocławskich uczelnia wzięło udział w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w futsalu kobiet, które w ostatnią niedzielę listopada odbyły się w Hali Sportowej przy ul. Chełmońskiego 43.

Rozgrywki zdominowała Politechnika Wrocławska, która z kompletem czterech zwycięstw pewnie tryumfowała w końcowej tabeli turnieju. Dwanaście punktów podopiecznych trenera Jerzego Śliwińskiego robią wrażenie, ale zwycięstwa nie przyszły łatwo, zwłaszcza spotkania z akademiczkami z Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Wychowania Fizycznego. W obu spotkania PWr wygrała w stosunku 2:1 i za każdym razem musiała odrabiać straty.

W walce o drugie miejsce w tabeli do końca liczyły się zespoły Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Wojsk Lądowych. Minimalne Zwycięstwo 1:0 Uniwersytetu z AWFem i remis z Akademią Wojsk Lądowych dał podopiecznym Pawła Woźniaka drugie miejsce w turnieju. Na najniższym stopniu podium zespół wrocławskiego AWFu, który w bezpośrednim meczu z AWL pewnie wygrał 4:0. Brawa również dla zawodniczek Uniwersytetu Medycznego, ktore po kilku latach przerwy wróciły do rozgrywek.

Komplet wyników

Galeria

12 grudnia rozgrywki DLM w futsalu mężczyzn rozpoczną mężczyźni.

 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00