INTESYWNY POCZĄTEK ROKU W DLM- KALENDARZ ROZGRYWEK

INTESYWNY POCZĄTEK ROKU W DLM- KALENDARZ ROZGRYWEK

Styczeń, choć krótki ze względu na noworoczną przerwę, w drugiej połowie będzie intensywny nie tylko ze względu na zbliżającą się sesję egzaminacyjną, ale również kumulację zawodów Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej. 

Siedemnastego stycznia do gry wrócą szachiści, którzy rozegrają drugi turniej w tegorocznej edycji ligi. Kolejny weekend należeć będzie do piłkarzy i piłkarek ręcznych, którzy rozegrają pierwszy z dwóch rzutów DLM. W sobotę turniej mężczyzn, a tytułu najlepszego zespołu z ubiegłego roku będą bronić szczypiorniści Akademii Wychowania Fizycznego. W niedzielę zaś zagrają kobiety, a triumf z ubiegłego roku spróbują powtórzyć gospodynie turnieju, piłkarki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Drugie rzuty w edycji 2023/2024 DLM rozegrają również badmintoniści i tenisiści stołowi, którzy zagrają odpowiednio 27 i 31 stycznia. Premierowo gospodarzem turnieju indywidualnego w badmintonie będzie Politechnika Wrocławska. Również w sobotę 27 stycznia przy stołach pierwszy raz usiądą brydżyści, którzy zagrają Na Grobli w siedzibie Klubu Sportowego AZS Wratislavia.

Na koniec miesiąca, 29 stycznia, gradka dla fanów zimowego szaleństwa. Tegoroczne zawody DLM w narciarstwie i snowboardzie odbędą się w Zieleńcu. Pogoda zapowiada się wybornie, więc liczymy na dobre zawody!

W decydującą fazę wchodzą również rozgrywki gier zespołowych- koszykówki mężczyzn oraz piłki siatkowej kobiet i mężczyzn. Zespoły do końca stycznia rozegrają rundę zasadniczą, a do fazy play-off awansują po cztery najlepsze zespoły. Wyniki i tabele dostępne są na stronie ligi.

Styczniowy kalendarz DLM:

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Wspierają Nas
Facebook
Najnowsze Wpisy
Wydarzenia
Kontakt

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego

ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

tel.: 71 372 90 13 wewn. 8

NIP 898-208-64-95

e-mail: wroclaw@azs.pl

BIURO CZYNNE:

Poniedziałek od 10:00 do 13:00
Piątek od 10:00 do 13:00